Kolejna wystawa fotograficzna w sokólskiej bibliotece

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na wystawę fotografii ph. Piękno wzgórz sokólskich w obiektywie Rafała Olesiewicza. Ekspozycja będzie czynna do końca lutego w godzinach pracy biblioteki.

Rafał Olesiewicz – fotograf, Knyszyniak urodzony w 1986 roku. Od wielu lat nierozerwalnie związany z Ziemią Sokólską. Jest niesłabnąco zafascynowany krajobrazem przygranicznych sokólskich okolic. Jego ambicją jest jak najszersze ukazanie walorów przyrodniczych i kulturowych tych ziem, poniekąd udowadniając niezaprzeczalne ich piękno i wyjątkowość.

Jest samoukiem, niemal całą wiedzę zdobył metodą prób i błędów, a w swojej pasji stawia za cel ciągły rozwój warsztatu fotograficznego. W fotografii krajobrazowej stara się wykorzystać całą swoją wiedzę z innych dziedzin. Do wyszukiwania ciekawych miejsc poznaje historię tych ziem – tak z literatury jak i z ustnych przekazów. Korzysta również z najnowocześniejszych rozwiązań techniki – szczególnie z astrofotografii, która jest jego ulubioną dziedziną – szczególnie uwiecznianie drogi mlecznej.

źródło: Biblioteka Publiczna w Sokółce

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments