Koncert Artystów Japońskich 28.02.2024r.

Serdecznie zapraszamy na wspaniały Koncert artystów japońskich, który odbędzie się 28.02.2024r. o godz. 11:00 w Sali Koncertowej UMFC Filii w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 5, wstęp wolny!! Koncert w wykonaniu japońskich pianistów – studentów UMFC, Koki Suetsugu oraz Haruka Matsumoto.

Koki Suetsugu to pianista z Saitama w Japonii. Edukację muzyczną oraz naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 14 lat. Następnie ukończył licencjat na UMFC w klasie prof. Jerzego Sterczyńskiego. Jest laureatem i zwycięzcą wielu konkursów fortepianowych. Brał udział w kursach mistrzowskich prof. Yukio Yokoyamy i prof. Anny Jastrzębskiej Quinn.
Haruka Matsumoto to pianistka, urodziła i wychowała się w Osace w Japonii. Edukację muzyczną oraz naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku czterech lat. W latach 2014- 2018 – kształciła się w Szkole Muzycznej Toho Gakuen w Tokio. W 2018 roku realizowała studia w klasie prof. Anny Jastrzębskiej-Quinn w UMFC. Studiowała także pod kierunkiem prof. Koji Shimoda, prof. Ayami Iida i prof. Yoshito Numasawa.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments