Kozia Wyspa w Dramatycznym

25 października o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl “Kozia wyspa” Białoruskiego Państwowego Teatru Młodzieżowego z Mińska. Wydarzenie odbędzie się w ramach drugiej edycji festiwalu “Kierunek Wschód II”.

Trzy kobiety żyją na mistycznej wyspie, gdzie nie ma nic oprócz kamieni i kozłów. Prowadzą prawie monastyczne życie, w izolacji od reszty świata. Jednak nagłe pojawienie się mężczyzny budzi w nich ukryte instynkty i pragnienia. Bliskie osoby, nastawione przeciwko sobie robią dziwne i straszne rzeczy.
Wygląda na to, że kobiety, pod wpływem zręcznego pasterza kozła, posłusznie odchodzą w otchłań. Która z nich będzie pierwsza?

Premiera – 2014 r.
Aktorzy: Natalia Onishchenko – Czczony Artysta Republiki Białoruś, Jewgienij Ivkovich – Czczony Artysta Republiki Białoruś, Anastazja Sołowjew, Tatyana Nowik, Aleksander Płaszkiewicz, Dmitrij Bogoslavsky, Ekaterina Romannikowa, Wiktoria Chumak, Ljubow Pukita.

Reżyser – Iskander Sakayev (Sankt-Petersburg)
Czas – 1 godzina 50 minut (z przerwą)

Bezpłatne wejściówki na dodatkowy festiwalowy spektakl dostępne będą w Kasie Teatru od wtorku (16 października) od godz. 14.00. Jedna osoba będzie mogła otrzymać cztery wejściówki.

źródło: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments