Na festiwal Basowiszcza z POLREGIO!

POLREGIO uruchomi dodatkowe połączenia kolejowe w relacji Białystok – Waliły – Białystok dedykowane uczestnikom 30. Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi „Basowiszcza”.

POLREGIO we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego oraz Białoruskim Zrzeszeniem Studentów, w najbliższy piątek i sobotę, tj. 19 i 20 lipca 2019 roku uruchamia dodatkowe połączenia kolejowe dla uczestników jubileuszowej edycji Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi „Basowiszcza”.

W tych dniach na leśnej polanie Boryk w miejscowości Gródek odbędzie się 30. edycja Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi „Basowiszcza”. Na tę okazję, POLREGIO uruchomi dodatkowe połączenia kolejowe do Walił, dedykowane uczestnikom legendarnego festiwalu.

W piątek, 19 lipca pociągi będą odjeżdżały z Białegostoku o 15:50 i 19:30, a powroty z Walił zaplanowano o 16:54 i nocą, 20 lipca o godzinie 00:30. W sobotę pociągi kursują zgodnie z obowiązującym na tej linii weekendowym rozkładem. Rozkłady jazdy są dostępne w wyszukiwarkach internetowych oraz na stronie www.polregio.pl

Dzięki zapewnionym skomunikowaniom z innymi pociągami pasażerskimi na stacji Białystok, dogodny dojazd na imprezę uzyskają również goście spoza województwa podlaskiego (m.in. z Warszawy, Ełku, Olsztyna).

Przypominamy, że na tej trasie obowiązuje oferta promocyjna ‘Bilet dobrych relacji’, w ramach której bilet normalny na trasie Białystok – Waliły kosztuje 5,30 zł. Osoby uprawnione do ulg ustawowych zapłacą jeszcze mniej, np. koszt przejazdu dla studenta to tylko 2,60 zł. Bilety są dostępne w kasach biletowych, na stronach polregio.pl, biletyregionalne.pl, koleo.pl, e-podroznik.pl oraz w aplikacjach mobilnych bilety.polregio.pl, SkyCash i KOLEO. Na wszystkich stacjach poza stacją Białystok bilety można kupić także u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat.

źródło: Renata Gerasimiuk, Przewozy Regionalne sp. z o. o. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments