(Nie)znana Sokółka

W styczniu 2020 roku Sokólski Ośrodek Kultury, wraz z młodzieżą Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Sokółce, rozpoczął realizację projektu w ramach  Regionalnego Konkursu Grantowego 2019 „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Przez kolejne sześć miesięcy sokólska młodzież wraz z koordynatorami przygotuje i nakręci film pod nazwą „(Nie)znana Sokółka”. Wspólna praca nad projektem i jego kolejnymi etapami, pozwoli młodym ludziom spojrzeć na swoje środowisko i miasto, w inny niż dotychczas sposób. Doda im także wiary we własne siły i możliwości ze względu na to, że w założeniach projektu jest fakt, iż większość działań młodzież zorganizuje samodzielnie. W ramach działania przewidziane są wyjazdy studyjne, praca z zawodowymi aktorami, twórcami ludowymi oraz profesjonalnymi dziennikarzami. Za nami kilka udanych spotkań, pozytywna integracja i dobry podział obowiązków. Nasze poczynania można śledzić na FB: Program Równać Szanse Nieznana Sokółka, Instagramie, Youtubie: Nieznana Sokółka Projekt Równać Szanse. Zachęcamy do obserwowania nas na profilach społecznościowych, aby na bieżąco móc obserwować  kolejne etapy projektu.

Partnerami projektu są: Muzeum Ziemi Sokólskiej, Sokółka TV, Stowarzyszenie Tryby Historii, Stowarzyszenie Oczy Podlasia, Podlascy Twórcy Ludowi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments