Nowa emisja programu Twojej Telewizji Regionalnej

Już dziś w najnowszej emisji naszego programu zapraszamy Państwa do zapoznania się z serwisem informacyjnym i ciekawostkami z naszego regionu. Dziś również, jak zwykle, nasze propozycje kulturalne w programie "Z kulturą na TY". 

W dalszej części programu zobaczą Państwo między innymi: pierwszą część koncertu piosenki poetyckiej pn. "Wiara, nadzieja, miłość", poświęceonemu nieżyjącemu bardowi Bułatowi Okudżawie. 

Dziś również zobaczą Państwo rozmowę z Adamem Kamieńskim z Centrum Kultury w Choroszczy, który opowie o zbliżającym się XXVII Jarmarku Dominikańskim. Będzie to specjalne wydanie programu "Z kulturą na TY".

Jak jeździć, żeby nie zostać "złapanym" przez policyjny fotoradar? Bezpiecznie! Niestety, nie każdy tak potrafi. Pokażemy Państwu program "Niedzielny kierowca", w którym niefrasobliwi kierowcy zbyt intensywnie wykorzystują swoje samochody.

Jak wyglądał IV Festiwal Kultury Tatarskiej? Byliśmy tam z kamerą Twojej Telewizji Regionalnej. Tam, czyli w Białostockim Muzeum Wsi, aby pokazać Państwu relację z tego wydarzenia.

W kolejnym programie Disco Dance Music gościem Iwony Zajączkowskiej – Rędzińskiej będzie Marcin Siegieńczuk, natomiast w programie "Ludzie z pasją" zobaczą Państwo jak wyglądają pasje 13'letniej Oli Zalewskiej z Sokółki. 

Biblioteka Publiczna w Sokółce wkrótce będzie miała nowego dyrektora. Obecna pani dyrektor Lucyna Szebiotko, przeszła bowiem na emeryturę. Życzymy wszystkiego najlepszego dla pani dyrektor! W związku z tym przypomnimy sobie nasz program "Porozmawiajmy", w którym naszym gościem będzie Lucyna Szebiotko.

A na koniec będziemy mieli dla Państwa coś ciekawego od Andrzeja Szypulskiego. Nie kojarzą Państwo nazwiska? Nie szkodzi! Będzie można samemu przekonać się jaką twórczością zajmuje się pan Andrzej 🙂

Zapraszamy przed telewizory.

zespół Twojej Telewizji Regionalnej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments