Miło nam poinformować Państwa, iż już dziś startujemy z naszą nową emisją. Jak zawsze zaprosimy Państwa do obejrzenia naszego serwisu informacyjnego, a tuż po nim serwis kulturalny "Z kulturą na TY". Co jeszcze przed nami?

Dzisiaj zobaczymy między innymi koncert zespołu Caci Vorba, jaki odbył się w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy w ramach Podlaskiej Oktawy Kultur. Będzie to chwila z muzyką orientalną, zaraz po koncercie pozostaniemy w orientalnych klimatach, bowiem przypomnimy sobie jak wyglądał IV Festiwal Kultury Tatarskiej. Tatarzy promowali swoją kulturę w Białostockim Muzeum Wsi.

Będzie również o psach. Nie byle jakich, bo o owczarkach niemieckich. Na stadionie miejskim w Wasilkowie odbyła się Krajowa Wystawa tych psów. Jak prezentowały się psiaki z ich opienkunami? O tym w naszej relacji z tego wydarzenia. 

W programie "Porozmawiajmy" naszym gościem będzie dyrektor Miejsko – Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy – Przemysław Waczyński. Porozmawiamy nie tylko o XXVII Jarmarku Dominikańskim w Choroszczy.

Wrócimy również wspomnieniami do "Nocy Bibliotek". Miejska Biblioteka Publiczna w Sokółce zorganizowała rodzinny festyn propagujący czytelnictwo wśród społeczeństwa Sokółki i okolic.

Jak zawsze program cieszący się niesłabnącą popularnością, czyli "Niedzielny kierowca", a na koniec kolejny odcinek programu "Disco Dance Music". Tym razem gościem Iwony Zajączkowskiej – Rędzińskiej będzie lider formacji Moment.

Zapraszamy do oglądania Twojej Telewizji Regionalnej!

zespół Twojej Telewizji Regionalnej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments