Nowy Rok z Książnicą Podlaską

Już po raz trzeci Książnica Podlaska zaprasza do udziału w akcji „Nowy Rok z Książnicą Podlaską”. Od 7 do 31 stycznia 2020 roku na Czytelników – zarówno nowych, jak i tych już korzystających z zasobów Książnicy – czekają konkursy i moc upominków. Przyłącz się do zabawy – rozwijaj swoją czytelniczą pasję i zdobywaj nagrody!

– To już właściwie tradycja – początek roku jest w Książnicy Podlaskiej czasem nagradzania naszych stałych użytkowników, ale i zachęcenia nowych, by odwiedzili naszą instytucję i sięgnęli po książkę – mówi Jolanta Gadek, dyrektor Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku – „Nowy Rok z Książnicą Podlaską” to jedna z wielu organizowanych przez nas akcji, mających na celu promocję czytelnictwa oraz biblioteki, jako miejsca otwartego, przyjaznego Czytelnikom, gdzie każdy może znaleźć lekturę dla siebie.

Zasady akcji są proste. Na 30 pierwszych (nowych) Czytelników, którzy zarejestrują się w Wypożyczalni Głównej przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A czekają Wyprawki Czytelnicze. Wraz z kartą biblioteczną Czytelnicy otrzymają upominki, m.in. torby płócienne, gadżety oraz publikacje wydane przez Książnicę Podlaską.

Każdy ma szansę zostać Czytelnikiem Dnia, Tygodnia lub Miesiąca!

Czytelnik Dnia – konkurs zakłada nagrodzenie Czytelnika, który jako co 100 osoba wypożyczy książkę w danym dniu. Konkurs ma charakter statystyczny, a nagrodą jest drobny upominek.

Czytelnik Tygodnia – w każdy poniedziałek w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej (przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A)  wywieszony zostanie plakat z przygotowanym pytaniem, dotyczącym Książnicy Podlaskiej. Obok stanowiska do wypożyczania książek ustawione zostanie oznakowane pudełko, do którego będzie można wrzucać odpowiedzi na specjalnie przygotowanym formularzu konkursowym. Wyłoniony zwycięzca otrzyma książkę i pakiet gadżetów.

Czytelnikiem Miesiąca zostanie osoba, która wypożyczy najwięcej książek w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej (przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A). Zwycięzca otrzyma książkę i zestaw gadżetów.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie: www.ksiaznicapodlaska.pl

Zabawa trwa od 7 stycznia do 31 stycznia 2020 roku.

Fot. Bogumiła Maleszewska-Oksztol/Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments