Podlaskie. Let’s Go Outside

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, Wigierski Park Narodowy oraz Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zapraszają w czwartek 11 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 na spotkanie z cyklu Podlaskie. Let’s Go Outside

Łoś – urodziwy brzydal – stał się bohaterem nowego albumu Wojciecha Misiukiewicza, pracownika Wigierskiego Parku Narodowego. W trakcie wydarzenia autor zabierze uczestników na spotkanie z łosiem oraz opowie o tym, co powinniśmy wiedzieć o życiu i zwyczajach tego zwierzęcia. Spotkanie pozwoli spojrzeć na łosia z innej perspektywy.

Podczas spotkania odbędzie się także promocja albumu Wojciecha Misiukiewicza – „Łoś – urodziwy brzydal”.

Dr Maciej Ambrosiewicz, kierownik Muzeum Wigier im. Alfreda Lityńskiego w Starym Folwarku opowie dlaczego warto wybrać się do Wigierskiego Parku Narodowego. W tym roku Park obchodzi trzydziestolecie istnienia. Jakie atrakcje czekają na zwiedzających?  O tym już w najbliższy czwartek.

Najbliższe spotkanie Podlaskie. Let’s Go Outside odbędzie się w czwartek 11 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 w budynku głównym Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14A, VI piętro.  

Wstęp wolny

źródło: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments