Pokaz filmu „Fatima, ostatnia tajemnica” – 17 lutego 2018

Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy i Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zapraszają na projekcję filmu „Fatima, ostatnia tajemnica”. Projekcja odbędzie się 17 lutego 2018 o godz. 19:00 w auli Miejsko – Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Wstęp – 10 zł.

Mónica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie.
Czy objawienia fatimskie naznaczyły historię świata? Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat!
Intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu. Ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich odbiorców będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju.

Projekcja filmu odbędzie się w sobotę 17 lutego o godz. 19:00 na auli Miejsko – Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką objawień fatimskich. Pokaz jest doskonałą propozycją na rozpoczęcie liturgicznego okresu Wielkiego Postu.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia są w biurze M-GCKiS. Będzie można zakupić je również przed projekcją. Zapraszamy!

M-GCKiS w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments