POLREGIO – Kolej na zabawę

Właśnie pod takim hasłem, już 16 czerwca 2018 r. w siedzibie Podlaskiego Oddziału POLREGIO w Białymstoku odbędzie się piknik rodzinny, na który zapraszamy wszystkich chętnych.

 

W najbliższą sobotę, 16 czerwca w godzinach 11 – 17, POLREGIO zaprasza do swojej siedziby  w Białymstoku przy ul. Kopernika 60. Proponujemy wspólne spędzenie wolnego czasu na rodzinnym pikniku. Znajdzie się tu wiele atrakcji dla młodszych i starszych miłośników i sympatyków transportu kolejowego.

 

Dzięki działaczom ze Stowarzyszenia „Kolejowe Podlasie” będzie okazja zobaczyć modele i makiety pojazdów na wystawie. Będzie można również wsiąść do prawdziwego pojazdu szynowego. Na pikniku swoje oferty edukacyjne dla przyszłych kolejarzy zaprezentują szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół Technicznych nr 2 im. Gen. Wł. Andersa w Białymstoku i Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Mońkach. Dla gości przygotowaliśmy również inne niespodzianki.

 

Wszystkich, którzy nie mają planów na sobotę, zapraszamy na moc atrakcji, które POLREGIO przygotowało dla najmłodszych i starszych miłośników kolei. Przygotowaliśmy szereg niespodzianek oraz pakiety informacyjne dla tych, którzy swoją przyszłość zawodową chcą wiązać z POLREGIO. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – powiedziała Janina Wilczewska, Dyrektor Podlaskiego Oddziału Przewozów Regionalnych.

 

Do Białegostoku można dostać się pociągami POLREGIO m.in. z Suwałk, Ełku, Kuźnicy Białostockiej, Szepietowa, Czeremchy i Siedlec. Bilety dostępne są w kasach biletowych, u obsługi pociągów, w aplikacji mobilnej SkyCash, poprzez platformę e-podróżnik.pl, bilkom.pl oraz za pośrednictwem strony internetowej polregio.pl

źródło: Renata Gerasimiuk, Przewozy Regionalne sp. z o. o. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments