POLREGIO-przedłużenie komunikacji zastępczej na trasie Hajnówka-Czeremcha

POLREGIO informuje o przedłużeniu funkcjonowania zastępczej komunikacji autobusowej na trasie Hajnówka – Czeremcha do 9 sierpnia 2020 r.

Modernizacja linii kolejowej na trasie Hajnówka – Czeremcha potrwa do 9 sierpnia 2020 r. Przedłużone zostanie obowiązywanie komunikacji zastępczej za pociągi POLREGIO.

Według informacji od zarządcy infrastruktury wykonującego prace modernizacyjne linii kolejowej na trasie Hajnówka – Czeremcha, ich zakończenie zostało przełożone o tydzień, na
9 sierpnia br. W związku z tym, funkcjonowanie komunikacji zastępczej za pociągi POLREGIO także zostało przedłużone. Z powodu późnego powiadomienia POLREGIO, autobusy komunikacji zastępczej będą odjeżdżały ze stacji początkowych według rozkładu kolejowego, co spowoduje opóźnienia w ich kursowaniu. Prosimy o śledzenie informacji stacyjnych i wysłuchiwanie komunikatów wygłaszanych przez megafony. Przypominamy, że z powodu trudności z dojazdem, nie będą obsługiwane przystanki kolejowe w Dobrowodzie i Witowie, a autobus będzie się zatrzymywał na tymczasowych przystankach w tych miejscowościach. Na odcinku Czeremcha – Siedlce będzie prowadzony normalny ruch pociągów.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się na podstawie biletów kolejowych. Informujemy, że nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl, portalpasazera.pl

Rozkłady jazdy są także dostępne w gablotach na stacjach i przystankach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments