Przedpremiera: Babyteeth_kino Forum

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmowego, pełnego humoru portretu nastolatki, która uczy się przekraczać wszelkie granice w ekstremalny sposób!

BABYTEETH

30 czerwca 2020, godz. 20:30
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 16 zł/normalny, 13 zł/specjalny bilet „Rodzinny” (min. 3 os.) – do kupienia w kasie kina i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi wytycznymi dla kina FORUM, opracowanymi na podstawie wytycznych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla kin w trakcie epidemii wirusa SARS-COV-2 w Polsce:
Wytyczne_dla_KINA FORUM

 

Babyteeth
Australia/USA 2019, 116′
reż. Shannon Murphy
obsada: Eliza Scanlen, Toby Wallace, Essie Davis, Ben Mendelsohn

Milla, poważnie chora nastolatka (magnetyczna Eliza Scanlen), zakochuje się w Mosesie (Toby Wallace) – chłopaku z problemami, drobnym handlarzu narkotyków. To zmienia ją i jej rodzinę. Rodzice (fenomenalnie grani przez Essie Davis i Bena Mendelsohna) dla ukochanej córki zrobią wszystko, pozwolą nawet Mosesowi z nimi zamieszkać.

Okazuje się, że wraz z pierwszymi pocałunkami w Millę wstępuje nieznane dotąd pragnienie życia. Milla pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim wokół jak żyć, kiedy nie masz nic do stracenia

Eliza Scalen, 20-letnia Australijka znana z serialu „Ostre przedmioty” oraz „Małych kobietek” Grety Gerwig udowadnia, że wyrasta na jedną z najciekawszych aktorek młodego pokolenia.
Jej filmowy partner Toby Wallace za swoją kreację otrzymał w Wenecji Nagrodę Marcello Mastroianniego za najlepszy debiut aktorski.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments