Przedsiębiorcą być – szkolenia

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi organizuje bezpłatne szkolenia pn. „Przedsiębiorcą być”, skierowane do osób, które planują założyć własną działalność gospodarczą lub prowadzą ją od niedawna.


Szkolenia odbędą się w dwóch terminach:

– 10 października 2017r. o godz. 12.00 w sali Ośrodka Przedsiębiorczości w Łapach (ul. gen. W. Sikorskiego 22A, 18-100 Łapy);

– 11 października 2017r. o godz. 12.00 w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej (ul. Złota 2, 16-080 Tykocin).


Szkolenie prowadzi Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości. Podczas szkolenia będzie można uzyskać pomoc m.in. w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz doradztwie w obszarze dopasowania optymalnych form opodatkowania i prowadzenia firmy, zasięgnąć informacji na temat praw i obowiązków przedsiębiorcy w związku z rozliczeniami podatkowymi. Można będzie również uzyskać informację jak pozyskać środki na start i rozwój przedsiębiorstwa, w tym z funduszy unijnych.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy składać za pośrednictwem Formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: biuro@stowarzyszenienarew.org.pl w terminie do dnia 2 października 2017r.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji można uzyskać pod adresem:

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi

ul. Lipowa 4

18-106 Turośń Kościelna

tel./fax 85 650 51 04

e-mail: biuro@stowarzyszenienarew.org.pl

źródlo: UM w Choroszczy

foto: www.foter.com
 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments