Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki na obozie sportowym w Augustowie

W dniach 19-29.07.2016 lekkoatleci z Sokólskiego Centrum Sportu i Rozrywki uczestniczyli w obozie sportowym w Augustowie. We współpracy z Klubem Sportowym Podlasie Białystok 12 uczniów z sokólskich szkół mogło rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów z najlepszego klubu w Polsce jakim jest KS Podlasie Białystok. Nasi rodzimi trenerzy Katarzyna Bykowicz i Adam Bitucki przygotowują młodzież do zawodów sportowych, które odbędą się już we wrześniu. Ale przecież nie samymi treningami uczeń żyje, dlatego dzieci podczas obozu korzystały m.in. z kina, plaży, kajaków, rowerków, zajęc z zumby, wesołego miasteczka, basenu oraz dyskoteki. 

 

Od września 2016 r. planujemy podjąć ścisłą współpracę z KS Podlasie Białystok i wdrożyć projekt KS Podlasie „Lekkoatletyka dla każdego”, który trafi do wszystkich Szkół Podstawowych w Sokółce. Od września zapraszamy dzieci i młodzież z Sokółki na treningi lekkoatletyczne.

image (1) image (2) image (3) image (4) image (5) image (6) image (7) image (10) image (14) image (16) image (17) image (18) image (20) image

źródło: OSiR Sokóka

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments