Spotkanie z podróżnikami w Bibliotece w Sokółce

Biblioteka Publiczna w Sokółce 15 października w sobotę gościła w swoich progach podróżników: Joannę Grzymkowską-Podolak i Jarosława Podolak.

Podróżnicy są operatorsko-dziennikarskim małżeństwem, które po tym, jak dostało od życia tak zwanego „kopa", podjęło decyzję o zmianach. Takich, które wywracają życie do góry nogami. No, i które nierozerwalnie łączą się z podróżami. I opowiadaniem o nich – czytamy na www.zakochaniwswiecie.pl

Pani Joanna od 12 lat jest reporterką i wydawcą programów TV. Pan Jarosław od 19 lat jest operatorem obrazu. Kilkanaście lat ich życia nierozerwalnie złączonych jest z telewizją.

Małżeństwo opowiadało o swojej wielomiesięcznej podróży do Indii – kraju pełnego kontrastów i sekretów widzianych ich oczami. W czasie podróży powstawały notatki do książki, która została wydana pt.: Zakochani w świecie. Indie oraz 10 trzydziestominutowych odcinków reportaży filmowych. Jeden z tych filmików mogliśmy obejrzeć w trakcie spotkania. Uczestnicy mieli również możliwość zakupu autorskich książek z wypraw do Indii i Maroka.

dscn0132 dscn0133 dscn0142 dscn0144 dscn0153

źródło: Biblioteka Publiczna w Sokółce

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments