Sylwester w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza do wspólnego spędzenia ostatniego dnia 2019 roku. Tegoroczny Sylwester będzie okazją do spotkania z bohaterami sztuki „Wszystko w rodzinie” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

Sztukę Ray’a Cooney’a uznaje się za najzabawniejsze dzieło tego angielskiego mistrza farsy. Akcja przedstawienia toczy się w sposób niezwykle skomplikowany i zaskakujący. W szpitalu św. Andrzeja w Londynie przygotowywane jest świąteczne przedstawienie dla pacjentów. Jednocześnie odbywa się tam zjazd neurologów. Już samo połączenie tych dwóch wydarzeń nie może skończyć się dobrze. Jakby tego było mało, jeden z lekarzy dowiaduje się o niespodziewanej wizycie kogoś bliskiego, o którego istnieniu do tej pory nie miał najmniejszego pojęcia.

– Jak co roku zapraszamy widzów do wspólnej zabawy. Wieczór w teatrze może stanowić doskonały początek sylwestrowej nocy. Tym razem proponujemy spektakl, który z pewnością wprowadzi widzów w Nowy Rok z uśmiechem na twarzy i w dobrym humorze – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.


Premiera przedstawienia „Wszystko w rodzinie” odbyła się we wrześniu tego roku. W spektaklu grają: Justyna Godlewska-Kruczkowska, Arleta Godziszewska, Monika Zaborska, Agnieszka Możejko-Szekowska, Krystyna Kacprowicz-Sokołowska, Krzysztof Ławniczak, Sławomir Popławski, Marek Tyszkiewicz, Marek Cichucki, Piotr Szekowski, Dawid Malec oraz gościnnie Franciszek Utko.

W Sylwestra przedstawienie rozpocznie się o godz. 19.00. W ten szczególny wieczór na widzów będzie czekała lampka szampana oraz słodka niespodzianka. Bilety na spektakl sylwestrowy w cenie 130 zł oraz 110 zł dla emerytów i rencistów dostępne są w Kasie Teatru oraz w sprzedaży internetowej na stronie: bilety.dramatyczny.pl


Rezerwacje biletów przyjmuje Dział Sprzedaży i Organizacji Widowni: tel. 85 74 99 185, e-mail: rezerwacje@dramatyczny.pl

Materiały: Teatr Dramatyczny w Białymstoku

zdjęcia: Bartek Warzecha

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments