Tańsze podróże z POLREGIO z Białegostoku do Dąbrowy Białostockiej, Augustowa i Suwałk!

Od 10 czerwca br. pasażerowie podróżujący POLREGIO z Białegostoku do Dąbrowy Białostockiej, Augustowa i Suwałk za przejazd pociągiem zapłacą mniej! Kolejne trasy z ofertą promocyjną „Połączenie w dobrej cenie”.

 

W województwie podlaskim promocyjna oferta obowiązuje na dziesięciu trasach z Białegostoku do: Czarnej Białostockiej, Sokółki, Kuźnicy Białostockiej, Bielska Podlaskiego, Moniek, Łap, Suwałk, Szepietowa, Grajewa. Już w najbliższą niedzielę, 10 czerwca liczba tras powiększy się o dwa odcinki: Białystok – Dąbrowa Białostocka i Białystok – Augustów. Dzięki temu, za podróż pociągiem REGIO z Białegostoku do Dąbrowy Białostockiej (lub odwrotnie), zamiast 17,10 zł pasażer zapłaci 12,50 zł, a podróż do Augustowa zamiast 22 zł będzie kosztowała 13,50 zł. Na trasie Białystok – Suwałki, gdzie już funkcjonuje „Połączenie w dobrej cenie”, opłata za przejazd zostanie obniżona z 16 zł do 14,50 zł.  Uwzględniane są zniżki ustawowe, np. zniżka  51% dla studentów i 37% dla uczniów.

 

– Dzięki ofercie „Połączenie w dobrej cenie” na wielu trasach pasażerowie mogą podróżować pociągami POLREGIO w atrakcyjnej cenie, płacąc za bilety mniej niż np. za podróż autobusem. W ofercie dostępne są zarówno bilety jednorazowe, jak i miesięczne. – powiedziała Janina Zyta Wilczewska – Dyrektor Podlaskiego Oddziału Przewozów Regionalnych w Białymstoku.

źródło: Renata Gerasimiuk, Przewozy Regionalne sp. z o. o. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments