Time for Kids w Czarnej Białostockiej ( VIDEO )

Po raz trzeci do Czarnej Białostockiej zjechały setki młodych tancerzy, aby wziąć udział w zawodach tanecznych „Time for Kids”. Na parkiecie Domu Kultury wystąpiło około 300 pasjonatów tańca.

Jak przyznała główna organizatorka zawodów Żaneta Żynel-Kozłowska, jest to impreza skierowana do młodzieży. Jest to niejako odpowiedź na wszelkie innego imprezy, w których biorą udział dorośli.

Rywalizacja odbywa się w dwóch głównych kategoriach hip – hop oraz breaking. Time for Kids 2018 rozpoczęło się tanecznym pokazem. Później było coraz bardziej gorąco. Młodzież prezentowała bardzo wysoki poziom. W końcu taniec to ich wielka pasja.

Podczas imprezy odbywała się licytacja oraz zbiórka pieniędzy na rehabilitację 8-letniego Gabrysia Paszkiewicza, który jest mieszkańcem gminy Czarna Białostocka. Chłopczyk choruje na padaczkę.

Dłuższą relację z zawodów tanecznych „Time for Kids” można obejrzeć na kanale Twojej Telewizji Regionalnej, która jest obecna między innymi w Czarnej Białostockiej w sieci kablowej DIPOL.

źródło zdjęcia: Dom Kultury w Czarnej Białostockiej 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments