Ulica Powstania Styczniowego w Choroszczy – zmiana organizacji ruchu od 24 czerwca

Urząd Miejski w Choroszczy informuje, że od dnia 24 czerwca 2019 roku (poniedziałek) częściowo zamknięta zostanie ulica Powstania Styczniowego w Choroszczy. Jest to związane jest z zabezpieczeniem pasa drogowego na czas budowy instalacji wodociągowo-deszczowej i odtworzenia nawierzchni w tym miejscu. Zmiany w organizacji ruchu potrwają najpóźniej do dnia 25 sierpnia 2019 r.

W trakcie wykonywania robót, CAŁKOWICIE ZAMKNIĘTA zostanie część ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy na odcinku od skrzyżowania z ul. A. Mickiewicza – do skrzyżowania z ul. Brzozową.

W związku z tym zmieniona organizacja ruchu oznacza, że:

* OBJAZDY do ul. A. Mickiewicza odbywać się będą ul. H. Sienkiewicza, a następnie ul. Lipową;

* OBJAZDY do ul. Powstania Styczniowego od strony ul. A. Mickiewicza odbywać się będą ul. Lipową, a następnie ul. H. Sienkiewicza.

Zamknięcie ul. Powstania Styczniowego powoduje także ZMIANY W KURSOWANIU LINII AUTOBUSU „103” BKM: w trakcie trwania robót autobus linii nr „103” nie będzie poruszał się ul. A. Mickiewicza oraz ul. Powstania Styczniowego. Od 24 czerwca br. trasa ta przebiegać będzie: al. Niepodległości – pl. Brodowicza – H. Sienkiewicza – J.K. Branickiego – i dalej: Rynek 11 Listopada oraz dalszą trasą. Na nowym odcinku przebiegu linii „103” usytuowano tymczasowe przystanki w zatokach autobusowych.

Zamknięty odcinek ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy zostanie oznaczony znakami ze światłami pulsacyjnymi koloru żółtego, mimo to prosimy uczestników ruchu: pieszych, kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na nowe oznaczenia dróg: tablice informacyjne zawierające informacje o objazdach, znaki ostrzegawcze, znaki zakazu oraz inne znaki informacyjne.

Utrudnienia w ruchu na ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy potrwają najpóźniej do 25 sierpnia 2019 r.

źródło: UM w Choroszczy 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments