Uruchomienie syreny alarmowej przy ul. Kawaleryjskiej

W czwartek (26 lutego) na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Kawaleryjskiej będzie uruchamiana syrena alarmowa w związku z zaplanowanymi ćwiczeniami szkoleniowymi.  

Komenda 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku informuje, że na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Kawaleryjskiej 70, 26 lutego (czwartek) w godz. 10.00-13.00 będzie uruchamiana syrena alarmowa. Działanie ma związek z realizacją ćwiczeń szkoleniowych „Dzień Zagrożenia Skażeniem”.

Emitowany sygnał będzie elementem zaplanowanych działań i nie jest związany z wystąpieniem rzeczywistego zagrożenia.

Marta Lepionka / UM w Białymstoku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie nigdzie opublikowany

*