Warszawskie spółki wspierają BCO

Spółki TRMEW Obrót i Salveo Medical Care Warsaw podarowały BCO środki ochrony osobistej na cele związane ze zwalczaniem zakażenia, zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa oraz zwalczaniem skutków choroby zakaźnej wywołanej wirusem SARS-CoV-2 na wartość ponad 65 tyś zł! Przedmiotem darowizny jest 210 sztuk kombinezonów, 2 tyś. sztuk masek KN95 oraz 300 sztuk masek FFP2. Darowiznę przekazała dziś dr Daria Mejnartowicz, prezes zarządu Salveo Medical Care Warsaw:

Każdy podmiot jest w tej chwili w potrzebie. Uważam, że podmioty warszawskie mają, powiedzmy, większe szanse na otrzymanie pomocy, te oddalone od centralnej Polski mają mniejsze szanse na pomoc. Bardzo ujęło mnie to, że centrum onkologii nie zaprzestało procedowania usług dla pacjentów, że nadal pracuje pełną parą.

Przekazanie darowizny odbyło się przy pododdziale leczenia bólu BCO, który na czas epidemii koronawirusa został wyznaczony na oddział obserwacyjny:

Dr Dorota Kazberuk, p.o. z-cy dyrektora BCO ds. lecznictwa: Jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy, że Państwo się pochyliliście nad naszymi potrzebami. Te wszystkie środki przekazujemy do naszej grupy ścigającej wirusa. To jest grupa osób, które się nie boją nowych wyzwań, które się nie wystraszyły tego, że walczymy z czymś zupełnie nowym i nieznanym.

TRMEW jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Współpracuje z najliczniejszą grupą wytwórców, produkujących energię z odnawialnych źródeł. Ich klienci chcą dbać o środowisko, dlatego firma dostarcza im w pełni zieloną energię. W 2019 r. 100 % sprzedanej przez TRMEW energii pochodziło z odnawialnych źródeł. Już wkrótce rynek pozna ich jako RESPECT ENERGY.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments