Warsztaty haftu dla początkujących z farfar

Koło Rękodzielnicze działające przy Muzeum Ziemi Sokólskiej Sokólskiego Ośrodka Kultury zaprasza na warsztaty haftu dla początkujących, które odbędą się 16 listopada (sobota) 2019 r. w godzinach od 14.00 do 17.00 w budynku Muzeum Ziemi Sokólskiej Sokólskiego Ośrodka Kultury przy ul Piłsudskiego 2.

W dzisiejszym zaganianym świecie czas dla siebie do prawdziwy luksus, a rękodzieło to zanikająca sztuka zarezerwowana dla nielicznych.

My zapraszamy Państwa na jedno i drugie. WARSZTATY HAFTU DLA POCZĄTKUJĄCYCH to możliwość zapoznania się z podstawami sztuki haftu, które stać się mogą początkiem nowej pasji. Warsztaty poprowadzi farfar rękodzielniczka, która swoją przygodę z haftem rozpoczęła wzorując się na makatkach tradycyjnych modyfikując je nadając im nowy wydźwięk i przesłanie. Warsztaty skierowane są dla wszystkich chcących spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Prowadząca krok po kroku wprowadzi w temat i przedstawi podstawowe zasady wyszywania.
Zapewniamy materiały do haftowania. Koszt 30 zł od osoby. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 533 412 916
Spotykamy się w Muzeum Ziemi Sokólskiej Sokólskiego Ośrodka Kultury ul Piłsudskiego 2, I piętro sala wystaw czasowych. (Liczba miejsc ograniczona).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments