Na terenie Placówki Straży Granicznej w Nowym Dworze odbyła się po raz pierwszy akcja honorowego krwiodawstwa. Funkcjonariusze, pracownicy cywilni oraz strażacy ochotnicy wspólnie oddali krew, wspierając w ten sposób potrzebujących pacjentów.
źródło: POSG


Dodaj komentarz
*