„Portret intymny” w WOAK-u

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku zaprasza do Spodków WOAK przy ul. św. Rocha 14 w Białymstoku, w piątek, 29 marca, o godz. 19:00, na wernisaż malarstwa grupy twórczej Bochemia pt. „Portret intymny”.

„Portret intymny” to kolejna wystawa grupy działającej przy WOAK-u, zrzeszającej kilkanaście osób, uczestników wakacyjnych plenerów malarskich. Są to twórcy malarze, architekci, fotograficy. Spotkania pozwalają doskonalić techniki plastyczne, poznawać dzieła dawnych mistrzów i współczesnych artystów, są okazją do dyskusji na tematy związane ze sztuką. „Portret intymny” zobaczymy w kilkunastu odmiennych odsłonach. Jest to trzecia wystawa zbiorowa Bochemii.

„Im bardziej rozbudowane jest wewnętrzne życie człowieka, z tym większą ilością sfer można to słowo powiązać. Można mieć intymne myśli, do których nikt nie ma dostępu, można mieć intymną przestrzeń, intymną relację polegającą na zaufaniu i zrozumieniu. W ten sposób można wyróżnić dwie sfery, w których używa się słowa INTYMNOŚĆ: sferę prywatności i sferę relacji międzyludzkich, rodzinnych, przyjacielskich” – mówi Małgorzata Masłowiecka-Tomaszczuk z Bochemii.

Wystawa będzie czynna do 19 kwietnia 2019 r.
Wstęp wolny.

źródło: woak.bialystok.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments