Wszystkich Świętych w 2017 roku w Choroszczy – zmiana organizacji ruchu drogowego

Urząd  Miejski w Choroszczy informuje, że, na czas uroczystości związanych z obchodami Święta Wszystkich Świętych w dn. 1 listopada 2017 roku (środa), organizacja ruchu drogowego w Choroszczy w rejonie cmentarza przy ulicy Kościukowskiej będzie zmieniona, a zmiany będą analogiczne do obowiązujących w ostatnich latach.

Zmieniona organizacja ruchu drogowego w Choroszczy w dn. 1 listopada 2017 r. będzie miała następujący przebieg:

– RUCH JEDNOKIERUNKOWY będzie obowiązywał od skrzyżowania przy kapliczce św. Jana Nepomucena (fragment ul. Piaskowej przechodzący następnie w ul. Kościukowską) do skrzyżowania z łącznikiem z ulicą Zaczerlańską.

WAŻNE: Na odcinek jednokierunkowy wjechać będzie można tylko od strony ul. Piaskowej z wyjazdem w stronę Kościuk oraz ul. Zaczerlańskiej.

UWAGA: Zmiana nie dotyczy autobusów komunikacji miejskiej linii 103.

– ZAKAZ ZATRZYMYWANIA będzie obowiązywał na całej długości ul. Piaskowej po prawej stronie, jadąc od ul. Dominikańskiej.

Ponadto informujemy, że w dniu 1 listopada (środa) w Święto Wszystkich Świętych nastąpi przedłużenie trasy kursów autobusu linii 103 obecnie kończących się na Rynku 11 Listopada – do przystanku Cmentarz. Wydłużone trasy dotyczą kursów w godzinach: 9.46, 10.37, 13.04, 18.50.

źródło: Urząd Miejski w Choroszczy

foto:  www.pixaby.com​

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments