XXXVIII sesja Rady Miejskiej w Wasilkowie do zobaczenia w TTR!

Podczas wczorajszej (30 listopada) sesji Rady Miejskiej w Wasilkowie Burmistrz Wasilkowa Mirosław Bielawski wręczył Dyplom uznania Panu Krzysztofowi Glebie – Zawadzkiemu – Kierownikowi Rejonu w Białymstoku w Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad. Burmistrz wraz ze swoim Zastępcą Piotrem Karolem Bujwickim w imieniu Gminy Wasilków podziękował za dotychczasową, pomyślną współpracę w zakresie realizacji wspólnych inwestycji, a w szczególności za wykonanie zjazdów z drogi krajowej Nr 19 na drogi gminne co niewątpliwie wielu Wasilkowianom ułatwi komunikację i skróci czas powrotu do swoich domów. 

Dyplomy otrzymały również Radne Rady Miejskiej w Wasilkowie: Pani Jadwiga Piotrowska oraz Pani Anna Pszczółka za pomysł oraz trud włożony w realizację projektu utworzenia Ścieżki Turystycznej LISIA GÓRA w Wasilkowie.

My tymczasem zapraszamy Państwa przed telewizory już w sobotę 2 grudnia o godzinie 15 do obejrzenia retransmisji z obrad czwartkowej sesji. Sesja będzie dostępna tylko na kanale Twojej Telewizji Regionalnej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments