Zapisy na wyjazdowe kolonie letnie

Związek Młodzieży Wiejskiej w Warszawie oraz Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska organizują w dniach 1–17 sierpnia 2016 r. wyjazdowe kolonie letnie.

W dniach 1–12 sierpnia w Sokółce będą organizowane półkolonie dla 30 dzieci rolników w wieku od 6 do 16 lat. Podczas rekrutacji zgłosiło się o wiele więcej chętnych dzieci niż jest przewidzianych miejsc. W związku z powyższym, w wyniku usilnych starań Burmistrza Sokółki, udało się również zorganizować wyjazdowe kolonie letnie dla dzieci rolników w wieku 9-16 lat, których co najmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) jest ubezpieczone w pełnym zakresie lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Planowane są kolonie wyjazdowe:

  • 1 wyjazd do Okuninki nad jezioro Białe w okolicach Włodawy (woj. lubelskie). Kolonie odbędą się w dniach 3-16 sierpnia, przewidzianych jest 10 miejsc, a koszt całkowity to 350 zł za 2 tygodnie pobytu.
  • 2 wyjazd do Mrzeżyna nad morzem. Przewidzianych jest 5 miejsc, a koszt całkowity to 465 zł za 2 tygodnie pobytu.

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do dnia 29 lipca 2016 r., do godz. 12.00 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Sokółce, przy ul. Wojska Polskiego 7, tel. 85 7112064.

Burmistrz Sokółki
Ewa Kulikowska

źródło: sokolka.pl

foto: facebook.pl/EwaKulikowska

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments