Zapraszamy przed telewizory! Nowa emisja w TTR

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym streszczeniem tego wszystkiego, czego będzie można się spodziewać po obejrzeniu nowego programu w Twojej Telewizji Regionalnej.

W naszej nowej emisji, jak zawsze, zobaczą Państwo serwis informacyjny i serwis kulturalny "Z kulturą na TY". 

Dziś również przypomnimy naszą relację telewizyjną z wizytacji pielgrzymów ze Światowych Dni Młodzieży w Choroszczy. Dzięki uprzejmości mieszkańców Gminy Choroszcz, pięćdziesięciu pielgrzymów z Włoch mogło zamieszkać u rodzin, które zaopiekowały się młodymi katolikami. Ci dzięki temu mogli poznać uroki Choroszczy oraz całej Gminy Choroszcz. 

Na specjalną prośbę naszych telewidzów przypomnimy zasady rekrutacji liderów do projektu Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości. 

Zbliża się XXVII Jarmark Dominikański. O historii imprezy, ale również o najbliższym jarmarku w specjalnym wydaniu programu "Z kulturą na TY", opowie pracownik M-GCKiS w Choroszczy Adam Kamieński. Zapraszamy do oglądania! Będzie zabawnie i ciekawie. 

W przeciągu najbliższego tygodnia zobaczą Państwo nasz cykl programów "Ludzie z pasją". Dzisiaj pokażemy część pierwszą. Będzie to opowieść o mieszkance Sokółki – Monice Błażuk.

Disco Dance Music – to nasza kolejna propozycja muzyczno – rozrywkowa w dzisiejszej emisji. A, żeby było trochę emocji, zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka programu "Niedzielny kierowca".

Zapraszamy przed telewizory.

zespół Twojej Telewizji Regionalnej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments