Zaproszenie na konferencję „Dopalacze – dlaczego są tak niebezpieczne”

Celem konferencji jest przedstawienie zagrożeń zdrowia publicznego stwarzanych przez nowe narkotyki, mając na uwadze, że zwalczanie tzw. „dopalaczy” tylko wówczas jest skuteczne, jeżeli profesjonalny system nadzoru jest powiązany z działaniami edukacyjnymi.

Konferencja kierowana jest między innymi do przedstawicieli podmiotów leczniczych, samorządów terytorialnych, środowisk naukowych, władz oświatowych oraz służb i inspekcji zaangażowanych w zwalczanie zjawiska nowych narkotyków.

Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych, pracownicy naukowi uczelni wyższych, pracownicy ośrodków polityki społecznej, ośrodków profilaktyki, podmiotów leczniczych, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz placówek oświatowych, pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz wielu innych instytucji i organizacji.

Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 3.

 

Organizatorami są:
Główny Inspektor Sanitarny oraz Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku.

 

Szczegóły pod numerem telefonu: 85 7408593

program-konferencji-grafika-2

tekst: Kamil Mrozowicz

Oddział Promocji Zdrowia

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

w Białymstoku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments