Zbiórka- pomoc dla strażaków gaszących Biebrzański Park Narodowy

Jeszcze nie tak dawno głośno było o pożarach w Australii, a dziś płoną lasy Biebrzańskiego Parku Narodowego. Cały czas trwa zbiórka pieniędzy na walkę z pożarami .
Sokólski Ośrodek Kultury organizuje zbiórkę produktów, które będą wsparciem dla strażaków walczących z żywiołem.

W czwartek i piątek ( 23 i 24 kwietnia 2020r.) , w godzinach od 8 do 15:30, przed budynkiem Sokólskiego Ośrodka Kultury można w kartonach zostawić: wodę pitną w małych butelkach oraz żywność pakowaną hermetycznie. Czekać na Państwa będą pracownicy Sokólskiego Ośrodka Kultury. Wszystkie produkty trafią do potrzebujących strażaków.

Pomóż!
Weź udział!
Udostępnij tę wiadomość!
Dziękujemy.

Dla tych , którzy chcą wesprzeć gaszenie, poniżej podajemy także nr konta . „Biorąc pod uwagę rozmiar tragedii, jaka dotknęła Biebrzański Park Narodowy i ogromne zaangażowanie strażaków i druhów ochotników, w odpowiedzi na sygnały od Was informujemy, że możliwe jest przekazanie wsparcia na doposażenie OSP w niezbędny sprzęt gaśniczy. Ochotnicy dniem i nocą z narażeniem życia walczą z ogniem w dolinie Biebrzy. Ale rozmiar tragedii i ilość wyjazdów powoduje zużycie najpotrzebniejszych sprzętów do gaszenia. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup:

tłumic do ręcznego gaszenia, małych motopomp, które można przenosić w niedostępny teren, służących do pobierania i gaszenia wodą z bagien, cieków wodnych, paliwa na dojazdy, niezbędnych kosztów gaszenia pożarów.

Konto na które można wpłacać środki: Bank BGK
31 1130 1059 0017 3397 2620 0016
wpłaty tytułem: „darowizna pożar 2020”
Dziękujemy za każdą złotówkę.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę walkę.
Andrzej Grygoruk
Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego „

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments