Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Przewozów Regionalnych od 4 września do 15 października 2016 r.

W niedzielę, 4 września 2016 r. zmieni się rozkład jazdy niektórych pociągów REGIO kursujących na terenie województwa podlaskiego. 

Zbliżająca się korekta rozkładu jazdy spowodowana jest przede wszystkim pracami modernizacyjnymi na liniach kolejowych.

Od niedzieli, 4 września 2016 r. kolejny raz w tym roku zmieni się rozkład jazdy niektórych pociągów REGIO kursujących na terenie województwa podlaskiego. Zmiany będą spowodowane trwającymi pracami modernizacyjnymi na liniach kolejowych w głębi kraju. Pociągi Przewozów Regionalnych powinny być skomunikowane z przyjeżdżającymi i odjeżdżającymi pociągami dalekobieżnymi, w związku z tym godziny kursowania pociągów REGIO muszą być do nich dostosowane. Stąd zbliżająca się zmiana rozkładu.

Z uwagi na liczne zmiany godzin kursowania pociągów REGIO na wszystkich trasach w województwie, w tym także na wcześniejsze godziny odjazdów, Przewozy Regionalne sugerują dokładne sprawdzanie rozkładów jazdy na konkretny dzień wyjazdu. Na przykład pociąg REGIO relacji Białystok – Suwałki odjeżdżający o godz. 6:40, po 4 września będzie odjeżdżał aż 14 minut wcześniej, tj. o godz. 6:26, przyjazd do Suwałk na godzinę 8:45. Wystąpią również dużo późniejsze odjazdy, np. 16 minut później będzie odjeżdżał z Białegostoku pociąg do Kowna, który teraz odjeżdża o godz. 15:19, a po zmianie rozkładu będzie odjeżdżał o godz. 15:35.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej na stronie www.przewozyregionalne.pl

Pasażerowie, którzy są zarejestrowani w naszym Komunikatorze iSMS, otrzymają na swoje urządzenia mobilne nowe rozkłady jazdy pociągów na interesujących ich trasach. Rejestracji można dokonać poprzez stronę http://www.isms.pl/komunikator.html lub www.przewozyregionalne.pl

źródło: Przewozy Regionalne

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments