Znamy wyniki naszej ankiety!

Tydzień trwała ankieta, którą zamieściliśmy na telewizyjnym facebookowym profilu, dotycząca wyborów burmistrza Wasilkowa.

Po wyborach, które odbyły się 21 października, w Wasilkowie wciąż nie wybrano burmistrza. Główni rywale: Mirosław Bielawski i Adrian Łuckiewicz przeszli do drugiej tury (Łuckiewicz przegrał  z Bielawskim 102 głosami).

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się, czy trzeci w kolejności kandydat Jarosław Leszko poprze któregoś z kontrkandydatów. Leszko stwierdził jednak, że oficjalnego poparcia nie udzieli, bowiem wierzy w rozwagę swoich wyborców (Leszko zdobył ponad 600 głosów).

W ankiecie, zamieszczonej na profilu facebookowym Twojej Telewizji Regionalnej,  zapytaliśmy Państwa, kto Waszym zdaniem zostanie burmistrzem Wasilkowa na kolejną, pięcioletnią kadencję.

Dziś znamy już wyniki. W ciągu tygodnia głos oddało 99 osób. Zdecydowanym zwycięzcą został Adrian Łuckiewicz zdobywając 59% głosów. Mirosław Bielawski zdobył głosów 41, co przełożyło się na wynik – 41%.

Wybory uzupełniające odbędą się w najbliższą niedzielę, 4 listopada. Urny do głosowania będą ustawione w tych samych miejscach co poprzednio. Wybory potrwają od 7 do 21.

Oficjalne wyniki poznamy 5 listopada.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments