45. Trójząb Komediowy

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 45. Trójząb Komediowy!

19 marca 2019, godz. 18:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie http://bilety.bok.bialystok.pl/

Wystąpią:
Luźny Mankiet
Kabaret Kałasznikof

Kabaret Kałasznikof
W 2018 roku (jak mawia młodzież) wjechali z buta w polską scenę kabaretową. Program „Charaktery” okrzyknięty został pełnym sukcesem, a realizacje telewizyjne dla 3 kanałów potwierdziły, że rybniccy kabareciarze przeskoczyli kilka półek w kabaretowych rankingach. Premiera najnowszego programu to okazja aby zobaczyć na żywo, jakich postępów dokonali i jak wyrosło nowe kabaretowe pokolenie w Rybniku.
„Hajs Hajs Bejbe” to program:
– obdarty z konwenansów
– rozgrywany w tempie galopującej inflacji lat 90.
– komiczny jak dolary Zimbabwe [sprawdźcie sami]
„Hajs Hajs Bejbe” jest wypełniony świeżutkimi skeczami, a te skecze wypełnione kosmicznymi postaciami, a te postaci wypełnione charyzmą i radością. Wszystko to okraszone twórczą wolnością i szaleństwem, które zdemaskują sens posiadania fortuny.
A zatem zapraszamy na program pełen mamony, kart kredytowych, taniej biżuterii i cekinów.
Występ przeznaczony dla widzów dorosłych, z uwzględnieniem zakazu wstępu dla hochsztaplerów, banksterów i wszystkich dotychczasowych prezesów KNF.

Luźny Mankiet to inicjatywa dwóch byłych członków grupy ŻBIK. Dlaczego Luźny Mankiet? Bo gramy bez spiny. Kim jesteśmy? Różnie mówią. Tych dwóch najwyższych. Dwugłowe brodate monstrum z Orlenu. Ten śmieszny i ten co prowadzi. Albo po prostu Michał i Maciek. Zagramy kilka improwizowanych scen ku uciesze naszej i Waszej.

źródło: Białostocki Ośrodek Kultury 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments