ATS powalczy w finale Pucharu Polski Kobiet!!!

 Już w najbliższą niedzielę 21 maja o godzinie 14.00 w Częstochowie zespół ATS Białystok wystąpi w turnieju finałowym o Puchar Polski Kobiet w Tenisie Stołowym , wśród czterech najlepszych drużyn w Polsce.

Do finału dotarły następujące kluby : MRKS GDAŃSK, KS BRONOWIANKA KRAKÓW, BEBBETO AZS AJD CZĘSTOCHOWA I ATS BIAŁYSTOK. W dniu turnieju odbędzie się losowanie , które wyłoni dwie pary półfinałowe, a następnie zwycięzcy zagrają w finale. Mecze rozgrywane będą w formule 3×3 czyli po 3 zawodniczki w każdym zespole. Oprócz prestiżowej nagrody w postaci zdobycia Pucharu Polski wygrana ekipa będzie reprezentować nasz kraj w europejskich pucharach. Zespół wystąpi w składzie : Szymczak Julia, Dyszkiewicz Gabriela, Leonowicz Monika i rez.Tereszkiewicz Monika. 

Jedziemy do Częstochowy pokazać dobrą grę i postaramy się sprawić jakąś miłą niespodziankę. Jesteśmy w tym gronie zdecydowanie najmłodszym zespołem i sam awans do turnieju finałowego jest naszym ogromnym sukcesem. Będzie to znakomita okazja dla moich wychowanek do zdobycia doświadczenia i zmierzenia się z najlepszymi zawodniczkami w Polsce – dodał trener Karol Dyszkiewicz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments