Autorka książek odwiedziła Bibliotekę w Sokółce

Biblioteka Publiczna w Sokółce gościła dzisiaj Agnieszkę Korzeniewską i jej najnowszą książkę pt. Zaczarowana codzienność. 

 

Pani Agnieszka jest pozytywnie zakręconą, egzaltowaną, zakochaną w życiu autorką, matką, żoną, blogerką, właścicielką trzech czworonogów, kobietą niezależną, a przynajmniej starająca się taką być. Niepoprawną optymistką, dla której szklanka jest zawsze do połowy pełna.

 

Mieszka od lat w Polsce i Belgii. Sławi uroki życia tam i tu. Miłośniczka literatury, Prowansji, Podlasia, dobrego jedzenia. Uparcie realizuje marzenia.

 

Jej motto: "Ten kto chce – szuka sposobu, ten, kto nie chce – szuka powodu" – czytamy na blogu autorki.

Swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami życia na emigracji podzieliła się w dwóch zbiorach opowiadań: Zabiorę Cię jesienią do Brukseli , Tańcząc w deszczu.

Najnowsza książka Zaczarowana codzienność dostarcza dawkę bezwstydnego optymizmu, który sprawia, że czujemy wielką moc sprawczą słowa i wierzymy, że jesteśmy wyjątkowymi osobami, żyjącymi w wyjątkowym świecie. Właśnie z niej na zakończenie pani Agnieszka przeczytała zgromadzonym gościom dwa fragmenty, jeden refleksyjny drugi optymistyczno-humorystyczny.

Agnieszka Korzeniewska prowadzi blog: http://www.laviolettee.blogspot.com.

źródło: Biblioteka Publiczna w Sokółce

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments