Bieg Konstytucji – Jeroniki/Choroszcz 6 maja. Zapraszamy!

W 2015 roku przywrócono w Choroszczy tradycję biegania w postaci Biegu Niepodległości, w listopadzie poprzedniego roku odbyła się 2 edycja, a teraz chcemy zaprosić wszystkich do kolejnego biegu, który mamy nadzieję na stałe włączy się do naszego kalendarza imprez sportowych. Zapraszamy więc wszystkich do udziału w Biegu z okazji Święta Konstytucji 3-go maja, który planujemy na sobotę 6 maja. W odróżnieniu od listopadowego Biegu Niepodległości tym razem liczymy na piękną pogodę, na równie ładnej ok. 10 kilometrowej trasie. Trasa będzie wiodła od Jeronik w kierunku Choroszczy, następnie  ul. Kościuszki, Piłsudskiego, Wyszyńskiego, Chodkiewicza i z powrotem drogą leśną do Jeronik – każdy z zawodników będzie miał do pokonania 2 okrążenia tej pętli.

Wpisowe wynosi 10 zł od osoby (20 zł w dniu biegu), a na każdego uczestnika bez względu na wynik sportowy będzie czekał pamiątkowy medal. Oprócz tego najlepsi w kategorii damskiej i męskiej otrzymają statuetki. Wyróżnieni zostaną ponadto najlepsza mieszkanka i najlepszy mieszkaniec Gminy Choroszcz, a także najlepszy zawodnik Piłkarskiej Ligi Gminnej. Po zakończeniu biegu na wszystkich będzie czekał posiłek regeneracyjny. Zapraszamy do wspólnej sportowej rywalizacji! Elektroniczne zapisu ruszą niebawem, ale już teraz możecie zarezerwować sobie czas. Szczegóły będą aktualizowane w tym artykule, a także na stronie wydarzenia na Facebook'u.

 

Nagrody:

Klasyfikacje ogólne damska i męska:
I miejsca: statuetka, bon o wartości 100 zł do Parku Linowego
II miejsca: statuetka, bon o wartości 50 zł do Parku Linowego
III miejsca: statuetka
/Sponsor statuetek DB Schenker, sponsor bonów Park Linowy Jeroniki/

 

Klasyfikacja gminy Choroszcz damska i męska:
I miejsca: statuetka, bon o wartości 50 zł do sklepu sportowego
/Sponsor statuetek DB Schenker, sponsor bonów Agroturystyka Jeroniczówka/

 

Klasyfikacja najlepszego piłkarza Ligi Gminnej:
I miejsce: statuetka, bon o wartości 50 zł do sklepu sportowego
/Sponsor statuetki i bonu Stowarzyszenie Lambada Choroszcz/

 

Będą także nagrody rzeczowe od Burmistrza Choroszczy – szczegóły wkrótce!

Od PowerSquash Białystok będą jeszcze nagrody w postaci vocherów na grę w squasha!

Trasa Biegu:

Start biegu punktualnie o godz. 12 będzie przy Parku Linowym w Jeronikach, następnie trasa będzie wiodła drogą w stronę Choroszczy, ulicami Kościuszki, Piłsudskiego, Wyszyńskiego, Chodkiewicza, z powrotem Kościuszki i drogą leśną do Jeronik – drugie okrążenie identyczne i następnie po drugim kółku meta przy Agroturystyce Jeroniczówka.

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/1687.html

tekst: Wojciech Jastrzębski, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments