Bony na szkolenia – kolejny nabór

Za tydzień (28 maja) zostanie wznowiona rekrutacja do programu „Bony na szkolenia”.

W poniedziałek (28 maja) o godz. 8.00 zostanie wznowiona rekrutacja do projektu „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki” w ramach poddziałania 3.2.1 i poddziałania 3.2.2.

W oparciu o §5 ust. 2 regulamin rekrutacji i udziału w projekcie nabór w ramach poddziałania 3.2.1 skierowany jest wyłącznie do osób, które spełniają minimum jedno z niżej wskazanych kryteriów:

  1. osoby powyżej 50 roku życia,
  2. osoby o niskich kwalifikacjach tj. osoby posiadające wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe, liceum/technikum.

W ramach poddziałania 3.2.1 oferowane są: szkolenia i kursy w zakresie Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych (TIK), szkolenia i kursy językowe, studia podyplomowe i kursy kompetencji ogólnych. W ramach 3.2.2 – kwalifikacyjne kursy zawodowe i kursy umiejętności zawodowych.

Zintegrowany projekt „Bony na szkolenia” realizowany jest przez beneficjenta – powiat sokólski w partnerstwie z miastem Białystok, powiatem białostockim i Polskim Centrum Edukacji i Analiz Ordo. Ze wsparcia mogą korzystać mieszkańcy Białegostoku, powiatu białostockiego i sokólskiego.

Więcej informacji o projekcie i warunkach udziału można uzyskać na stronie www.bonynaszkolenia.pl.

(oprac. Kamila Bogacewicz)

źródło: bialystok.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments