Burmistrz Choroszczy laureatem konkursu na Samorządowca Woj. Podlaskiego

Szanowni Państwo,
Z ogromnym zadowoleniem i satysfakcją przyjąłem wiadomość o zajęciu drugiego miejsca w Plebiscycie pn. „Samorządowiec Województwa Podlaskiego – oceniamy władzę” (https://poranny.pl/p/kandydaci/samorzadowiec-podlasia-oceniamy-wladze,1001064/), organizowanym przez „Kurier Poranny” w dn. 24.08-21.09.2018.
Tak wysoka lokata to prawdziwy zaszczyt, nagroda, wspaniałe podsumowanie kadencji i docenienie starań moich oraz Państwa. Serdecznie dziękuję wszystkim Państwu za oddany głos – Wasz wybór świadczy o tym, że nie tylko wyraziliście swoją opinię o mnie, ale tym samym potwierdziliście zaufanie, jakim obdarzyliście mnie od chwili, kiedy objąłem funkcję Burmistrza. Bardzo to szanuję.
Dziękuję, że wspólnie udało nam się tak wiele osiągnąć. Piękniejąca Gmina Choroszcz – Choroszcz Nasza Rezydencja – to także Państwa dzieło! Mam tego pełną świadomość i głęboko to cenię.
Wszyscy wiemy, że w życiu nic nie przychodzi łatwo, dlatego trzeba mieć kierunek, myśleć długofalowo i sumiennie pracować. Cieszę się, że wspólnie pracujemy na rzecz naszego miejsca i razem z powodzeniem kreujemy otaczającą nas rzeczywistość.
Wiele pozytywnych zmian już się w Gminie Choroszcz dokonuje. Wiele dobrego jeszcze jest przed nami. A aspiracje wobec Choroszczy mamy naprawdę wysokie! Dziękując Państwu jeszcze raz za głos w plebiscycie, wierzę, że dalej będziemy wspierać Naszą Gminę, bo Gmina Choroszcz zasługuje na rozwój na lata!

Z wyrazami szacunku
Robert Wardziński
Burmistrz Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments