Casting do Białostockiej Akademii Musicalowej

Białostocka Akademia Musicalowa to stowarzyszenie, które skupia wokół siebie ludzi pasjonujących się musicalem. Jego głównym celem jest możliwość realizacji artystycznych pasji dzieci i młodzieży pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Założycielami stowarzyszenia są Dorota Białkowska-Krukowska (aktorka i solistka Opery i Filharmonii Podlaskiej. Europejskiego Centrum Sztuki) oraz Bartek Łochnicki (aktor i solista Opery i Filharmonii Podlaskiej. Europejskiego Centrum Sztuk).

BAM prowadzi zajęcia warsztatowe ze śpiewu, tańca oraz aktorstwa. Umiejętności uczestników zajęć mogliśmy podziwiać podczas koncertów: Musicalowe marzenia w czerwcu w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz w grudniu Dziewczynka z zapałkami Happy END w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.
W dniu 11 stycznia (sobota) o godz. 12:00 Białostocka Akademia Musicalowa zaprasza na casting do grup warsztatowych dzieci od 5 roku życia, młodzież i dorosłych, którzy chcą przeżyć swoją wielką przygodę artystyczną, nauczyć się pracy zespołowej, oswoić się ze sceną oraz nawiązać nowe przyjaźnie. Aby wziąć udział w castingu należy się zarejestrować poprzez wypełnienie formularza online: https://forms.gle/DeAx93xRnCAabCeTA . Następnie przygotować dowolną piosenkę z podkładem (nośnik USB, płyta CD) lub a’capella oraz zapakować luźny strój do sprawdzenia predyspozycji tanecznych i koordynacji ruchowej.  Dzieci w wieku 5-7 lat będą przyjmowane do najmłodszej grupy BAMISIE. Zapraszamy wszystkich chętnych do spotkania się z nami przy ul. Marczukowskiej 33 a (Fabryka Tańca).
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 697 069 469.
https:/bialostockaakademiamusicalowa.pl
https://www.facebook.com/BialostockaAkademiaMusicalowa/ 

Foto: Emilia Rogalska

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments