Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza na staże NCK

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na jesienno-zimowe staże w sektorze kultury. Program profesjonalizacji kadry kultury realizuje Narodowe Centrum Kultury. W bieżącej edycji tylko dwie instytucje w województwie podlaskim oferują bogate staże – wśród nich właśnie Centrum, które uczestniczy w programie już po raz piąty z rzędu, co jest wyjątkiem w skali Podlasia, a zarazem stanowi gwarancję sukcesu stażystów. Zapraszamy!

 

Jeżeli studiujesz lub jesteś po studiach humanistycznych lub artystycznych, ta oferta jest dla Ciebie! Czeka na Ciebie Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

Co zyskasz?

weźmiesz udział w prestiżowym, ogólnopolskim programie stażowym;

zdobędziesz bezcenną praktyczną wiedzę o tym, jak wygląda praca w instytucjach kultury, zwłaszcza tych prowadzonych przez samorząd;

będziesz animował imprezy kameralne i duże plenery;

dołączysz do młodego, prężnego zespołu, z którym podejmiesz bieżące wyzwania i zadania, w tym związane z realizacją programu Dom Kultury+ oraz z przygotowaniem bogatego kalendarza wydarzeń rok 2018;

a może zechcesz zrealizować własne projekty, warsztaty lub uruchomić oryginalne zajęcia?

Nie wahaj się i dołącz do nas! Rozwiń skrzydła w Centrum Kultury i Sportu!

Rekrutacja trwa do 15 października!

Pełna oferta i szczegóły dostępna jest na stronie: http://www.nck.pl/kadra-kultury/318739-staze-w-instytucjach-kultury-nabor-dla-instytucji-edycja-jesienno-zimowa-2017/.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments