Choroszcz zaprasza na Bieg Konstytucji w sobotę 5 maja! Zapisy ruszyły!

Zapraszamy do udziału w II edycji Biegu Konstytucji, który odbędzie się w Choroszczy 5 maja. Do wyboru będą dwie trasy: krótsza – 5 km i dłuższa – 10 km. Trasy będą niemal identyczne jak przed rokiem, z tą jednak różnicą, że tym razem start jest w Agroturystyce Jeroniczówka, a meta w Parku Linowym. Początek biegu o godz. 12.00.

Wpisowe wynosi 20 zł od osoby (30 zł w dniu biegu), a na każdego uczestnika – bez względu na wynik sportowy – będzie czekał pamiątkowy medal. Oprócz tego, najlepsi w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają statuetki – w kategoriach gminnej i open dla obu dystansów.

Po zakończeniu biegu na wszystkich będzie czekał posiłek regeneracyjny.

Zapraszamy do wspólnej sportowej rywalizacji!

Elektroniczne zapisy już ruszyły – link zamieszczam poniżej. Będzie także możliwość, aby zapisać się w dniu biegu, o ile będą wolne miejsca. Szczegóły będą na bieżąco aktualizowane, także na stronie wydarzenia na Facebooku.

STRONA ELEKTRONICZNYCH ZAPISÓW

Start II Biegu Konstytucji w gminie Choroszcz będzie przy Agroturystyce Jeroniczówka, następnie trasa będzie wiodła drogą leśną w stronę Choroszczy, ulicami: T. Kościuszki, J. Piłsudskiego, kard S. Wyszyńskiego, A. Chodkiewicza, z powrotem T. Kościuszki i główną drogą do Jeronik do mety w Parku Linowym. Dla dystansu 5 km będzie to jedne okrążenie, dla dystansu 10 km – obowiązują dwa okrążenia tej trasy. Szczegóły przedstawia załączona mapa trasy II Biegu Konstytucji.

Organizatorem biegu jest Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Choroszczy, a gospodarzami punktów startu i mety, a także sponsorami są Agroturystyka Jeroniczówka i Park Linowy Jeroniki.

źródło: Urząd Miejski w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments