Choroszcz – zmiana organizacji ruchu w Dniu Wszystkich Świętych

Informujemy, iż – jak co roku w Dniu Wszystkich Świętych 1 listopada – w Choroszczy, w pobliżu cmentarza, zmieni się organizacja ruchu.

W rejonie cmentarza miejskiego w Choroszczy, zlokalizowanego przy ulicy Kościukowskiej, na czas uroczystości związanych z obchodami Święta Wszystkich Świętych, będzie obowiązywała następująca organizacja ruchu:

 

  • ruch jednokierunkowy będzie wprowadzony od skrzyżowania przy kapliczce św. Jana Nepomucena (fragment ul. Piaskowej przechodzący następnie w ul. Kościukowską) do skrzyżowania z łącznikiem z ulicą Zaczerlańską.

 

Na odcinek jednokierunkowy będzie można wjechać tylko od strony ul. Piaskowej, z wyjazdem w stronę Kościuk oraz ul. Zaczerlańskiej.

 

UWAGA: Zmiana nie będzie dotyczyła autobusów komunikacji miejskiej linii 103.

 

  • na całej długości ul. Piaskowej obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się po prawej stronie, jadąc od ul. Dominikańskiej.

 

Powyższe zmiany będą obowiązywać w dniu 01.11.2016 r. (wtorek, Święto Wszystkich Świętych). 

 

Ponadto informujemy, że w dniu 1 listopada nastąpi też przedłużenie kursów autobusu linii 103 obecnie kończących się na Rynku 11 Listopada – do przystanku Cmentarz; przedłużenie trasy dotyczy kursów o godz.: 9.46, 10.36, 13.04, 18.50.

źródło: choroszcz.pl

O zmianie w organizacji ruchu w Choroszczy w dniu 1 listopada informujemy także w naszym Serwisie Informacyjnym w Twojej Telewizji Regionalnej 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments