Choroszczańska Noc Gier

9 grudnia br. odbędzie się kolejna edycja Choroszczańskiej Nocy Gier. Od wczesnego wieczora do późnych godzin nocnych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy spotkają się miłośnicy planszówek i gier karcianych. Zapraszamy wszystkich chętnych. Wstęp na wydarzenie – wolny.

Choroszczańskie Noce Gier na stałe wpisały się w kalendarz imprez Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Aktywna i liczna grupa miłośników planszówek i gier karcianych spotyka się w piątkowe popołudnia, a ich działalność rozszerza się również na weekendy, czego efektem są nocne spotkania z grami. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i są otwarte dla wszystkich pasjonatów gier, nie tylko z gminy Choroszcz.

Najbliższa Choroszczańska Noc Gier odbędzie się w siedzibie M-GCKiS w Choroszczy (Choroszcz, ul. H Sienkiewicza 29) w nocy z 9 na 10 grudnia 2017 roku. Rozpoczynamy od godziny 21:00 9 XII i gramy do godz. do 6:00 10 XII 2017.

Zapraszamy, by na Choroszczańską Noc Gier zabrać znajomych, swoje gry i dobre humory. Dobra zabawa gwarantowana! To jedyna okazja, by w tak miłym gronie przegrać całą noc przy ciasteczkach, kawie i herbatce. Noc Gier zostawia dużą dowolność co do typu planszówek i form spędzenia czasu. Jedno jest pewne: nikt nie będzie się nudził!

Można przynieść ze sobą koce, poduchy i śpiwory, by mocniej poczuć nocną atmosferę. Zatem – do zobaczenia!

Urząd Miejski w Choroszczy

zdjęcia: foter.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments