Choroszczańskie Riffy – spotkanie o choroszczańskiej muzyce

Czy lokalna choroszczańska scena muzyczna ma cechy charakterystyczne? Kto był inicjatorem i propagatorem rocka w Choroszczy? Jakie zespoły inspirowały dzisiejszych muzyków z Choroszczy? Te i inne pytania padną podczas panelu dyskusyjnego pn. „Choroszczańskie Riffy”. Zapraszamy na spotkanie miłośników muzyki z gminy Choroszcz, które odbędzie się 24 października 2017 r. o godz. 19.30 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Instalacja Kultury Domu Kultury+.

Choroszczańskie riffy” to forma panelu dyskusyjnego na temat przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości środowiska muzycznego w Choroszczy. Z pewnością nie zabraknie też rozmów o choroszczańskiej muzyce rockowej.

Podczas spotkania wspomnimy początki rozwoju środowiska muzycznego w Choroszczy, porozmawiamy o teraźniejszości i przyszłości. Mamy nadzieję, że spotkanie będzie pretekstem do stworzenia nowych, muzycznych projektów!

Zachęcamy wszystkich, którzy kochają muzykę, do wzięcia udziału w dyskusji. Zapraszamy również młodzież, w której pasja do dobrych brzmień zaczyna się rozbudzać, by spotkali się z tymi, którzy dla muzyki poświęcili wiele czasu i energii. Wymiana pomysłów i doświadczeń leży u podstaw spotkania. 

Zapraszamy serdecznie!

źródło: Urszula Glińska, Urząd Miejski w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments