Dni Knyszyna na antenie Twojej Telewizji Regionalnej!

Rozpoczęły się Dni Knyszyna 2019! Na mieszkańców będzie czekać wiele interesujących propozycji. Szczegóły są zamieszczone na plakacie poniżej. 

Impreza będzie wyjątkowa z jeszcze jednego powodu. Sobotnie wydarzenia będziemy bowiem transmitować NA ŻYWO. 

Na placu przy Urzędzie Miejskim w Knyszynie pojawi się nasze mobilne studio, do którego zaprosimy gości, aby wspólnie rozmawiać o święcie miasta. 

Odwiedzą nas ksiądz proboszcz Andrzej Sadowski z knyszyńskiej parafii, będziemy również gościć z-cę burmistrza Knyszyna Krzysztofa Chowańskiego, a także dyrektor Knyszyńskiego Ośrodka Kultury Jadwigę Konopko. 

Po godzinie 17 odwiedzi nas profesor Józef Maroszek, który wcześniej weźmie udział w wykładzie o historii Knyszyna w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego. 

O 17:30 w naszym studiu będziemy gościć członków ludowego zespołu Knyszynianki, natomiast pół godziny później odwiedzi nas członek zespołu WINLAND, które zaprezentuje zgromadzonej publiczności pokaz walk.

O godzinie 19 będziemy mieli okazję spotkać się z piłkarzem Jagiellonii Białystok. Będzie nie tylko o sporcie!

Bądźcie z nami! Śledźcie nas. Będziemy również pokazywać to co dziać będzie się na placu przy Urzędzie Miejskim. 

Transmisja NA ŻYWO rozpocznie się około godziny 15. Zapraszamy wszystkich do oglądania i przyłączania się do wspólnego świętowania Dni Knyszyna 2019! 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments