Dzień Dziecka w Sokółce

Już za kilka dni rozpocznie się czerwiec. A my zamierzamy go powitać bardzo hucznie wielką wspólną ZABAWĄ z okazji DNIA DZIECKA! Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska przygotowała dla najmłodszych wiele niespodzianek, które już się rozpoczęły i potrwają do soboty. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce ma najwięcej wspólnego z ostatnim dniem świętowania, bo tu impreza odbywa się na Stadionie Miejskim (2 czerwca). W programie mamy to co dzieciaki lubią najbardziej – dmuchane zabawki (m.in. basen z piłeczkami, zjeżdżalnia, tunele), spotkanie z animatorami, grę w piłkę nożną z instruktorem czy rozgrywki Bumper Balls. Zatem jest w czym wybierać.

Startujemy w sobotę wczesnym przedpołudniem – godzina 10:00 i będziemy z Wami do godziny 18:00! Dużo czasu, żeby sobie poszaleć, poskakać, wybiegać się… Wszystkie przygotowane niespodzianki są  bezpłatne! Chcielibyśmy jeszcze zaznaczyć, że w godzinach 13:00 – 15:00 wszystkie atrakcje przeznaczone są dla dzieci pierwszokomunijnych, które biorą udział w Pielgrzymce. Więc prosimy wszystkie maluchy te mniejsze i większe oraz ich opiekunów, aby zarezerwować sobie czas na odwiedziny u nas poza tymi godzinami (13:00 – 15:00).

Ponadto inne atrakcje dla małych jubilatów w ramach obchodów Dnia Dziecka to Teatrzyk Kamishibai w bibliotece czy gry i zabawy pod chmurką, które odbędą się już jutro o godz. 16:00 (Filia Biblioteczna nr 2, ul. Broniewskiego).

Zapowiada się niezła zabawa! Przyjemny sposób na uczczenie Dnia Dziecka, nieprawdaż?

źródło: OSiR Sokółka

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments