Dzień Dziecka z „Emocjałkami”

Z okazji Dnia Dziecka, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza na „Emocjałki”. Przedstawienie dla najmłodszych można obejrzeć 1 i 2 czerwca o godz. 14.00.

Spektakl, na podstawie „Wielkiej księgi uczuć” Grzegorza Kasdepke, został zrealizowany w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Białegostoku dla twórców profesjonalnych, które otrzymała aktorka teatru – Justyna Godlewska-Kruczkowska. Widzowie „Emocjałek” wspólnie z bohaterami: Panią Miłką, Rozalką i Bodziem podróżują po świecie uczuć i emocji. Wypowiadają wojnę nudzie, szukają sposobów na pokonanie wstrętu, próbują oswoić „straszny strach” i wszystkich wokół zarażają radością.

– Pod namiotem pełnym uczuć dzieją się naprawdę niesamowite rzeczy. Tu wszyscy jesteśmy aktorami i wspólnie tworzymy spektakl. Bawimy się, śpiewamy, a czasami to nawet urządzamy wielkie bitwy na poduszki. Zapraszamy na „Emocjałki” zwłaszcza w Dzień Dziecka. Spędźcie ten emocjonujący dzień z nami – mówi Justyna Godlewska-Kruczkowska.

Za scenariusz, reżyserię oraz scenografię spektaklu odpowiada Adam Biernacki. Barwne kostiumy stworzyła Ilona Rechnio. Muzykę skomponował Konrad Wantrych. Wizualizacje przygotował Michał Mróz. W przedstawieniu oprócz Justyny Godlewskiej-Kruczkowskiej grają Patryk Ołdziejewski oraz gościnnie Dorota Białkowska-Krukowska.

„Emocjałki” można obejrzeć 1 i 2 czerwca o godz. 14.00. Bilety na przedstawienia dostępne są w Kasie Teatru oraz w sprzedaży internetowej: dramatyczny.pl. Po spektaklach będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie z aktorami.

źródło: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments