Fair Play Crew i ich widowisko „Seriously Funny” w OiFP

W piątkowy  oraz w sobotni wieczór, 9 i 10 marca grupa Fair Play Crew zaprezentuje na scenie kameralnej Opery i Filharmonii Podlaskiej taneczny program kabaretowy “Seriously Funny”.

 

Weźmiemy udział w niezwykłym widowisku komediowym, który właśnie podbija serca widzów na całym świecie. FPC  śmieje się z otaczającej nas rzeczywistości w uniwersalnym języku ruchu, tańca, gry aktorskiej i pantomimy.

Dowcipny, błyskotliwy i zaskakujący spektakl zrodził się z połączenia niegasnących pokładów abstrakcyjnego poczucia humoru, wieloletniego doświadczenia scenicznego, znakomitych, bezkonkurencyjnych umiejętności, świetnej muzyki, efektów dźwiękowych na żywo.

W swoim uniwersalnym show tancerze śmieszą bez słów, nic więc dziwnego, że ich występy są uwielbiane w każdym kraju, w którym się pojawią. Gościli na scenach i przed kamerami popularnych telewizyjnych show m.in. w Chinach, we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii, czy na Słowacji.

Nowa, świeża formuła komedii zachwyciła środowisko kabaretowe oraz jury i widownię najważniejszych polskich festiwali kabaretowych. Występy Fair Play Crew były sensacją 31. edycji PAKI (pierwsze miejsce oraz nagroda publiczności). Mulatka i Ryjek przyniosły performerom kolejne sukcesy i wyróżnienia. Ich żarty na stałe zagościły w telewizyjnych programach kabaretowych takich jak “Dzięki Bogu już weekend”, czy “Latający klub Dwójki”.

To jedyna taka grupa w Polsce, tworzą ją:  Wojciech Blaszko, Błażej Górski, Rafał Kamiński, Cezary Krukowski, Karol Niecikowski, Marcin Rogalski.

https://www.youtube.com/watch?v=1LKc6KJYw_Q

FAIR PLAY CREW

„SERIOUSLY FUNNY”

Scena kameralna OiFP, ul. Odeska 1

Piątek, 9 marca 2018  |  godz. 19.00

Sobota, 10 marca 2018 | godz. 16.00

Joanna Dolecka, OiFP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments