Ferie z SOK-iem – 1. tydzień

Ferie upływają błyskawicznie, a szczególnie jeśli są bogate w atrakcyjne zajęcia, patrz: ferie z SOK-iem. W pierwszym tygodniu razem z szóstką fantastycznych dziewczynek (Marysią, Anią, Marceliną Marceliną, Kornelią, Olą i Blanką) w naszym Studiu Qultura zgłębialiśmy tajemnice tworzenia słuchowiska pt. „Kamienica i jej tajemnica”. Efektami podzielimy się niebawem w mediach.

W Kinie „Sokół” postawiliśmy na seanse familijne: graliśmy filmy pt. „Ogliki” i „Uwolnić Polly”. Dziecięca publiczność dopisała i sądząc po ich uśmiechniętych buziach – trafiliśmy z repertuarem.
W sobotę zaprosiliśmy dzieci ponownie do Kina, ale tym razem na spektakl pt. „3x królewna, 3x smok” w wykonaniu Teatru pod Orzełkiem. Gromkie owacje po przedstawieniu – mówiły same za siebie – podobało się.

Feriowy wtorek i środa należał do młodych adeptów malowania i rysowania, można było podziałać artystycznie i zgłębiać techniki plastyczne.
We czwartek postawiliśmy na rozrywkę umysłową, czas błyskawicznie upłynął nam podczas rozgrywania I Mini turnieju gier planszowych. Emocje sięgały co najmniej sufitu, kiedy młodzi zawodnicy przystąpili do boju na planszach „Chińczyka”, czy „5 sekund”. Tytuł Mistrzyni zdobyła Dominika Oszer – brawo! Choć po prawdzie wygrali wszyscy uczestnicy, którzy zamiast ślęczeć przed ekranami – wybrali zespołową zabawę.

Dziękujemy Wam za wspólny czas!

Fot. Wojciech Panow

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments